Wejherowo, gen. Józefa Hallera

Mieszkanie na sprzedaż
950 000 PLN , Pow. 107,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
107,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Wejherowo , gen. Józefa Hallera
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
SAW378003
Cena za m2:
8 837 PLN
Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 107,50 m2, składające się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i korytarza. Z sypialni można wyjść na przestronny taras. Mieszkanie usytuowane jest na parterze kamienicy wybudowanej w latach 30 - tych dwudziestego wieku. Lokalizacja ulicy Hallera, która w niedalekiej przyszłości zostanie gruntownie wyremontowana jest powszechnie znana, jako prestiżowa. W planach władz miasta jest zmiana organizacji ruchu na ulicę jednokierunkową. Kamienica jest w doskonałym stanie, dach i blacharka wymieniona w roku 2018. Kamienica składa się z trzech lokali mieszkalnych, strychu i piwnicy. Do lokalu, który jest przedmiotem sprzedaży przynależy:
a) piwnica, składająca się z kilku pomieszczeń o łącznej powierzchni ok. 60 m2,
b) garaż o powierzchni ok. 20 m2,
c) działka rekreacyjna znajdująca się na tyłach kamienicy o powierzchni ok. 170 m2.
Ogrzewanie centralne gazowe, indywidualne. Łazienka po remoncie. Cena 950.000 zł. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie ok. 40 m2 w Wejherowie z dopłatą.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail