3 pok Kamienna Góra Gdynia, Morska SM, stan średni

Mieszkanie na sprzedaż
570 000 PLN , Pow. 55,82 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55,82 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Kamienna Góra , Józefa Bema
Rok budowy:
1976
Piętro:
5 na 10
Numer oferty:
SAW146224
Cena za m2:
10 211 PLN
Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni na Kamiennej Górze ul. Bema 29C. Mieszkanie przeszło spory remont 6 lat temu. Położono nową instalację elektryczną, dołożono obwody dla kuchenki elektrycznej i pralki. Licznik energii elektrycznej wyprowadzono poza lokal na korytarz budynku. Położono nową glazurę w łazience i kuchni oraz terakotę na podłodze w łazience, kuchni i korytarzu. W pokojach jest parkiet dębowy, na który położono panele podłogowe, obecnie wyeksploatowane. Ściany są gładkie malowane farbą emulsyjną.

Mieszkanie posiada okna od strony południowej i zachodniej, czyli jest słoneczne.

Rozkład pomieszczeń: pokoje 19,80+9,60+8,90m2, kuchnia 5,50 m2, łazienka 3,20 m2, przedpokój 8,80 m2. Właściciel mieszkania ma prawo korzystać z piwnicy 2,0 m2.

Mieszkanie jest w pełni opomiarowane, tj. na grzejnikach znajdują się mierniki ciepła. Znajduje się w zasobach Morskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zimowy czynsz przy dwóch osobach około 562 zł + wywóz śmieci 56 zł, razem 618 zł. Od stycznia pewnie więcej.

Klucze w biurze. Mieszkanie dobrze się prezentuje i nie wymaga dużych nakładów. POLECAM. Zapraszam na prezentację. Cena do symbolicznej negocjacji.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail