Lokal handlowy z witrynami

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
16 236 PLN , Pow. 170,91 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
170,91 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Gdynia Śródmieście , 10 Lutego
Piętro:
0 na 6
Numer oferty:
SAW132243
Cena za m2:
95 PLN
Lokal usługowy o powierzchni 171 m2 posiada duże witryny i bezpośrednie dwa wejścia z ulicy. Powierzchnia lokalu to w chwili obecnej open space oraz niewielkie zaplecze sanitarne. Lokal ze względu na położenie doskonale nadaje się na lekką gastronomię np. lodziarnię czy kawiarnię, show room, usługi czy handel. Lokal po remoncie.
Lokal mieści się w budynku przy jednej z głównych ulic Gdyni o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Budynek z całodobową ochroną, klimatyzacją, parkingiem podziemnym. Doskonała lokalizacja tuż przy jednym z głównych skrzyżowań w centrum, kilka minut piechotą do dworca PKP, stacji SKM, przystanków autobusowych czy nad morze. Kilka minut jazdy samochodem do Obwodnicy Trójmiasta.
Czynsz najmu stawka wyjściowa 20 euro/m2 , opłaty eksploatacyjne 16,50 pln/m2 + prąd + ogrzewanie w sezonie. Do podanych stawek należy doliczyć podatek VAT. Lokal dostępny od zaraz.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail