Gdynia, Kadmowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż
449 000 PLN , Pow. 518 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
518 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Gdynia Pogórze , Kadmowa
Numer oferty:
SAW240707
Cena za m2:
867 PLN
Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną numer 544, o powierzchni 518 m położoną w Gdyni, przy ul. Kadmowej 7.

Działka jest niezabudowana i nieuzbrojona, płaska bez zadrzewienia. Pełne uzbrojenie, czyli wodociąg miejski, kanalizacja, gazociąg i prąd znajdują się w ulicy Kadmowej, na granicy działki.
Wraz z działką sprzedawany jest projekt domu z prawomocnym pozwoleniem na budowę.

Na terenie obowiązuje plan miejscowy 043 MN2.

Bryła budynku oparta jest na kształcie prostokąta o wymiarach 9,04x12,54 m. Budynek przykryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci dachowych 40 stopni.

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 123,44 m2 + garaż 15,80 m2. Na parterze usytuowany jest: wiatrołap, hol, kuchnia, salon z jadalnią, łazienka i pom. gospodarcze. Na piętrze hol, 3 pokoje, garderoba, łazienka i pralnia z suszarnią.

Nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy na projektanta i koszty związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, ta oferta jest świetną propozycją dla Ciebie.

Dodatkowe informacje oraz wgląd do projektu są możliwe po bezpośrednim kontakcie z biurem.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail