Atrakcyjna działka na obrzeżu Puszczy Piskiej

Działka (Rolna) na sprzedaż
189 000 PLN , Pow. 11 089 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
11 089 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Faryny
Numer oferty:
SAW320938
Cena za m2:
17 PLN
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zlokalizowaną na obrzeżach Puszczy Piskiej - terenie atrakcyjnym turystycznie. Działka położona jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w odległości 800 m od zwartej zabudowy wsi Faryny (gmina Rozogi, powiat szczycieński ).

Grunt o powierzchni 1,1089 ha i wymiarach 30m x 370 m daje wiele możliwości zagospodarowania.

Obecnie działka porośnięta jest samosiejkami sosny i brzozy, które można wykorzystać do ciekawego zagospodarowania przestrzeni. Istnieje możliwość podziału terenu na mniejsze parcele i uzyskania warunków zabudowy dostosowanych do oczekiwań przyszłego właściciela.

Media : prąd i woda w odległości 800 m. W okolicy znajdują się czyste jeziora i liczna zabudowa rekreacyjna. Wieś Faryny leży w odległości 31 km od Szczytna, 82 km od Olsztyna, 182 km od Warszawy.

Duża działka przylegająca do pięknego starego lasu będącego częścią Puszczy Piskiej, jest idealnym miejscem do letniego wypoczynku lub całorocznego zamieszkania.
Zapraszamy na prezentacje.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail