1/2 domu w Bykowie pod Kętrzynem

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
239 000 PLN , Pow. 97,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
97,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bykowo
Rok budowy:
1950
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
SAW425786
Powierzchnia działki:
776 m2
Cena za m2:
2 451 PLN
Prezentujemy pół bliźniaka o powierzchni użytkowej 97,5 m2 w miejscowości Bykowo, gmina Korsze, powiat Kętrzyński.
Nieruchomość posadowiona jest na zagospodarowanej działce wielkości 776 m2, zlokalizowanej przy jednej z wewnętrznych, osiedlowych dróg.
Budynek z 1950 roku jest w całości podpiwniczony i ocieplony. Posiada wymienioną instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i centralnego ogrzewania.
W 2021 r. wymieniono okna na plastikowe 3-szybowe, zamontowano nowe rynny, podłączono światłowód i zainstalowano monitoring.

Posesja jest w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Poza budynkiem mieszkalnym na działce znajduje się garaż o powierzchni 20 m2 i budynek gospodarczy (również w zabudowie bliźniaczej) o powierzchni 10 m2.

Prezentowana nieruchomość zaspokoi potrzeby osób chcących zamieszkać we własnym domu, w cichej, spokojnej okolicy i niewielkiej odległości od siedziby gminy, która zapewnia pełny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej.


Zapraszamy na prezentacje miłośników sielskiego życia w niewielkiej, dobrze skomunikowanej miejscowości.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail