Animals - Ciapkowo 2019

Przy każdej okazji staramy się pomagać, nawet niewielki wkład jest wielką pomocą.
Tym razem nasze wsparcie trafiło do gdyńskiego schroniska "Ciapkowo".
Ale wpis ten zamieszczamy nie po to by się chwalić ale po to byś czytając ten wpis wspomógł nawet niewielką kwotą czy darem rzeczowym schronisko dla zwierząt - które zostały skrzywdzone przez ... "człowieka".
Jak nie wiesz jak pomóc - skontaktuj się bezpośrednio ze schroniskiem - tel. 58 622 25 52

Hospicjum dla dzieci


ŚWIĘTY MIKOŁAJ DOSTARCZA PREZENTY

Święty Mikołaj dzisiaj wybrał sobie na swoich Elfów kilkoro pośredników, którzy na co dzień współpracują w ramach Systemu Aktywnej Współpracy, aby przekazali prezenty dla dzieci z Hospicjum w Gdyni.

Od kilku tygodni trwała akcja gromadzenia potrzebnych środków, konkretnych przedmiotów, chemii gospodarczej oraz artykułów medycznych.

W akcji zaangażowali się wszyscy pośrednicy S-A-Wu. Potrzeby są ogromne a nasz udział był tylko skromnym darem dla Hospicjum.

Po skompletowaniu darów, do Gdyni udali się organizatorzy akcji Agata Grudzinski, Agnieszka Stanzecka oraz Artur Hewelt.

Radość z przekazanych prezentów dla wszystkich była ogromna.

A nas S-A-Wian (pośredników z Systemu Aktywnej Współpracy) duma i bijące gorące serca rozpierają. Wspaniałe uczucie...

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli dołączyć do naszej akcji. Jesteście niesamowici. :-)

autor:Artur Hewelt

SPOTKANIE Z STAROSTĄ WEJHEROWSKIMPośrednicy Systemu Aktywnej Współpracy Tomasz ZIEMANN wspólnie z Aleksandra Miklińska reprezentując Kaszubsko-Pomorskie Stowarzyszenie Rynku Nieruchomości spotkali się Panią Gabrielą Lisius Starostą Powiatu Wejherowskiego.

Spotkanie w dużej części poświęcone było współpracy pośredników w obrocie nieruchomościami z Starostwem. W związku z nowelizacją Ustawy o gospodarce nieruchomościami oprócz wielu ważnych zmian jedną z kluczowych była zmiana określenie zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz wskazania kluczowych uprawnień.

W środowisku uczestników rynku nieruchomości wciąż komentowane jest niezrozumienie urzędników wprowadzonych zmian, co wpływa na uzyskiwania niezbędnych dla zrealizowania pośrednictwa dokumentów.
Wspólnie ustalilono konieczność prowadzenia dalszych konsultacji dzięki, którym wypracujemy zasady współpracy zgodnie z wprowadzonymi zmianami ustawowymi. Rozmowa przebiegała w doskonałej atmosferze.