Atrakcyjne dwa pokoje blisko centrum Gdyni

Mieszkanie na sprzedaż
520 000 PLN, Pow. 61 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdynia Działki Leśne , Śląska
Rok budowy:
1933
Piętro:
3 na 5
Numer oferty:
SAW948645
Cena za m2:
8524.59 PLN
Atrakcyjne wygodne, jasne i ciche mieszkanie w centrum Gdyni przy ulicy Śląskiej. W budynku na 3 piętrze mieści się mieszkanie o powierzchni 61m2, dwupokojowe z funkcjonalną jasną kuchnią i wygodną łazienką z oknem. Pokoje o powierzchni 25 m2 i 16 m2, ustawne i przestronne, kuchnia ze stałą zabudową i wygodnym kącikiem jadalnym, łazienka z oknem i narożną wanną. Układ pomieszczeń pozwala na otwarcie, połączenie kuchni z pokojem i stworzenie dużej otwartej przestrzeni.
Mieszkanie o ponad standardowej wysokości przez co wszystkie pomieszczenia zyskują na przestrzeni i naświetleniu naturalnym światłem. Mieszkanie dwustronne - salon - strona południowa, okna wychodzą na wewnętrzny dziedziniec, sypialnia - strona północna. Mieszkanie czyste i zadbane, okna PCV, na podłogach w pokojach parkiet, w przedpokoju piękne deski, w kuchni i łazience glazura.
Budynek 6 kondygnacyjny, z cegły - najwyższą kondygnacją jest strych do użytku mieszkańców. Budynek po ociepleniu i remoncie elewacji, doprowadzone ogrzewanie miejskie do każdego mieszkania. Budynek oddalony i osłonięty od szumu ruchu ulicznego, dzięki czemu mieszkanie jest ciche i przytulne.
W mieszkaniu doprowadzony jest gaz ( nie używany ) oraz przyłącza do C.O. - pozostaje zamontować grzejniki, ( obecnie ogrzewanie elektryczne), ciepła woda - przepływowy podgrzewacz ( taryfa nocna). Koszty ee to tylko ok. 250 - 350 pln miesięcznie, po zainstalowaniu grzejników C.O. wyrażnie się zmniejszą.
Niskie opłaty czynszowe, zimą z kosztami ogrzewania wynoszą ok. 600 pln .
Ze względu na lokalizację to doskonała propozycja do mieszkania na stałe, jako mieszkanie wakacyjne czy inwestycję na wynajem.
Polecam i zapraszam na prezentację.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail