Żarnowiec

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż
890 000 PLN , Pow. 10 671 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
10 671 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Żarnowiec
Numer oferty:
SAW694576
Cena za m2:
83 PLN
Oferujemy do sprzedaży działkę inwestycyjną o powierzchni 10671 m2 w obrębie Żarnowiec, gmina Krokowa. Działka z ważnymi, bezterminowymi warunkami zabudowy siedliska, składającego się z dwóch budynków oraz aktualnym pozwoleniem na budowę. Warunki dopuszczają dodatkowo funkcję gastronomiczną oraz rozbudowę i przebudowę budynku usługowego w raz z budową łącznika pomiędzy budynkami. Energia elektryczna na działce, woda z własnego ujęcia, odprowadzenie ścieków do szamba - według projektu, ale jest możliwość podłączenia się do kanalizacji. Na działce wykonany stan zerowy - bez zalania stropów obu budynków. Ławy fundamentowe wykonane z bloczków betonowych.

Powierzchnia zabudowy obu budynków to 558 m2. Projektowane budynki:

1. Mieszkalny o powierzchni całkowitej 459 m2, (parter) składa się z salonu, pokoi wypoczynkowych, łazienki, pomieszczenia technicznego i gospodarczego, kotłowni, klatki schodowej na poddasze, garażu i wiaty. (poddasze) składa się z sypialni z łazienkami i pomieszczenia gospodarczego.

2. Budynek agroturystyczny o powierzchni całkowitej 475 m2, (parter) składa się z apartamentu mieszkalnego, salonu, pokoi wypoczynkowych, łazienki, kuchni, pomieszczenia technicznego i gospodarczego, kotłowni, klatki schodowej na poddasze, garażu i wiaty. (poddasze) składa się z trzech sypialni z łazienkami i jednego apartamentu z trzema pokojami oraz z pomieszczenia gospodarczego.

Działka graniczy od strony południowej z kanałem wpływającym do jeziora Żarnowiec. Wjazd na działkę od strony północnej, bezpośrednio z drogi wojewódzkiej (z lewej lub z prawej). Doskonała lokalizacja, 5 km drogą szutrową do plaży w Dębkach. 100 m do jeziora Żarnowiec, na którym nie obowiązuje strefa ciszy. Teren wokół typowo turystyczny, bliskość wielu atrakcyjnych i obleganych latem plaż, w okolicy brak podobnych obiektów o funkcji turystycznej i gastronomicznej. Cena 890.000 złotych.Oferta pochodzi z Systemu Aktywnej Współpracy Rynku Nieruchomości.

Informacje zamieszczone w ofercie nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kc. Podane dane mają charakter wyłącznie informacyjny, przed dokonaniem transakcji wymagają starannej weryfikacji i winny być traktowane tylko jako zaproszenie do zawarcia umowy.


Osobą właściwą do kontaktu jest opiekun oferty, do którego w ogłoszeniu podano bezpośredni kontakt.
Nieprawidłowy adres E-mail